TEST
Akademie - FXGlobal
cover

Akademie

FX global akademii můžete využít pro zdokonalování svých znalostí a dovedností z prostředí finančních trhů. Mimo pravidelně pořádané semináře můžete využít online videolekcí nebo si stáhnout některý z e-booků. V ekonomickém kalendáři naleznete aktuální očekávané zprávy, které budou hýbat trhy a v živých tržních datech pak sledovat online vývoj jednotlivých akciových indexů, měnových párů, komodit, akcií i dluhopisů. Vybrané materiály můžete využít i pokud ještě nejste našimi klienty. Pokud začnete obchodovat na živém účtu dostanete navíc v rámci členství v klubu MyFXGLOBAL rovněž přístup k prémiovému obsahu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.