TEST
Deutsche Bank zahajuje spolupráci se společností Apple, Inc. - FXGlobal
cover

Společnost Deutsche Bank AG (NYSE-DB) rozšiřuje v Německu své možnosti placení o aplikaci Apple Pay. Společnost pro veřejná média prohlásila, že aktuálně mohou všichni zákazníci Deutsche Bank využívat služby Apple Pay prostřednictvím virtuální karty a přidáním stávajících platebních karet. Virtuální karta, která je v aplikaci Deutsche Bank Mobile neobsahuje žádné měsíční poplatky a je dostupná všem zákazníkům. Noví klienti mohou do 30. června 2019 otevřít nový účet během několika minut bez účtovaných poplatků. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií společnosti Deutsche Bank AG (NYSE-DB), která také nedávno zveřejnila hospodářské výsledky za 3Q 2018. Celkový obrat činil 6,175 miliard EUR s provozním ziskem 506 milionů USD. Čistý zisk společnosti za 3Q 2018 činil 229 milionu EUR. Tento vývoj se podle slov světových analytiků dal očekávat v důsledku rozsáhlých škrtů a restrukturalizaci společnosti. Cena akcie společnosti Deutsche Bank AG (NYSE-DB) obchodního dne 14. prosince 2018 byla na hodnotě 8,80 USD za akcii.

Německá banka Deutsche Bank AG (NYSE-DB) je největší německou bankou, která má sídlo ve Frankfurtu nad Mohanem. Deutsche Bank AG  byla založena v roce 1870. Nový generální ředitel banky se stal dne 8. dubna 2018 pan Christian Sewing. Banka má pobočky po celém světě, mezi ty největší patří v Londýně, New Yorku, Singapuru, Hongkongu a Sydney. Banka je přítomna v 58 zemích s velkou přítomností v Evropě, Americe a Asii. Od prosince roku 2017 je Deutsche Bank AG největší bankou na světě podle celkových aktiv. V Německu banka zaměstnává svých 44.600 kmenových pracovníků. Společnost Deutsche Bank AG (NYSE-DB) má také pobočku i v Praze.

Cílem společnosti Deutsche Bank AG (NYSE-DB) je umožnit svým zákazníkům nakupovat prostřednictvím společnosti Apple Pay. Pouze několika kliknutími v aplikaci Deutsche Bank Mobile, kde mohou stávající nebo noví zákazníci bez Mastercard požádat o virtuální kartu Deutsche Bank a tak i používat Apple Pay přímo z vlastního bankovního účtu. Dodává se bez členského příspěvku a je k dispozici všem zákazníkům bez Deutsche Bank Card Plus. Zákazníci mohou také přidat stávající debetní a kreditní karty Mastercard do své peněženky Apple. Prvních 30.000 uživatelů, kteří se zaregistrují na novou službu, obdrží od Deutsche Bank poukaz v hodnotě 10 EUR, který se bude používat v obchodě App Store a iTunes. Lidé, kteří mají zájem o novou službu, ale dosud nemají účet Deutsche Bank, mohou v několika minutách otevřít jeden online účet. Noví klienti nevykazují do 30. června 2019 žádné poplatky na účtu. Společnost Deutsche Bank AG (NYSE-DB) se také rozhodla založit své největší investiční bankovní zázemí ve Spojeném Království Velké Británie v Londýně v oblasti globálních obchodních toků a bohatství. Tento krok společnost učinila pro zákazníky, aby klienti mohli využít plného potenciálu banky Deutsche Bank AG (NYSE-DB) v oblasti podnikání po celém světě. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií právě společnosti Deutsche Bank AG (NYSE-DB), která za fiskální rok 2017 utržila celkový obrat v hodnotě 26,447 miliard EUR s provozním ziskem 1,228 miliardy EUR. Společnost disponuje celkovými aktivy v hodnotě 1,475 bilionů EUR s vlastním kapitálem 63 miliard EUR. Společnost ke konci roku 2017 zaměstnávala svých 97.535 kmenových pracovníků.

Společnost Deutsche Bank AG (NYSE-DB) také svým akcionářům vyplácí pravidelné roční dividendy. Dividendový výnos je aktuálně 1,49% p.a. a vlastní výše dividendy byla schválená valnou hromadou společnosti na hodnotu 0,13 USD na akcii. Díky skutečnostem, kdy společnost Deutsche Bank AG rozšiřuje v Německu své možnosti placení v aplikaci Apple Pay, ale také nedávno zveřejnila hospodářské výsledky za 3Q 2018 a chce založit své největší investiční bankovní zázemí ve Spojeném Království se stala akcie velice lákavou pro nákup u soukromých investorů a nadnárodních investičních korporací, kde lze podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank očekávat v krátkodobém, až střednědobém investičním horizontu růst ceny akcie, kde byla stanovena cílová cena s vysokým odhadem na hodnotu 13,80 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.