TEST
Facebook Inc. hledá zaměstnance pro národní bezpečnost - FXGlobal
cover

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) zahájila kampaň pro nové zaměstnance, kteří mají státní bezpečnostní průkaz. Společnost tuto podmínku považuje za nezbytnou k tomu, aby zabránila cizím mocnostem manipulovat s budoucími volbami v zemi prostřednictvím své sociální sítě Facebook. Tyto skutečnosti zaujaly investory k nákupu akcií společnosti Facebook Inc (NASDAQ-FB), cena akcie společnosti byla k obchodnímu dni 18. října 2017 na hodnotě 176, 03 USD za akcii a od začátku tohoto roku 2017 vzrostla o 53,00 %.

Pracovníci, kteří mají státní bezpečnostní průkaz, mají oprávnění přístupu k zveřejněným informacím udělené americkou vládou, jsou tímto gigantem sociálních sítí ve světě vysoce žádanými.  Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) plánuje využít tyto zaměstnance k získání informací, které mohou znamenat jakoukoliv hrozbu, jako jsou například zveřejněné pochybné kampaně v sociálních médiích před volbami, které založily osoby pod skrytou identitou. V době rozvoje sociálních sítí a šíření dezinformací elektronickou poštou je tento krok společnosti Facebook Inc.zcela nutným k udržení své popularity v rámci celosvětové internetové sítě a plně v souladu s představami veškerých demokratických vlád zemí ve všech regionech světa, zejména vlády USA.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) byla založena Markem Zuckerbergem  4. února 2004 a sídlí v San Francisku v Kalifornii ve Spojených státech. Společnost nabízí produkty, které umožňují lidem se připojit na internet a sdílet jakýkoliv obsah prostřednictvím mobilních zařízení a osobních počítačů. Společnost umožňuje lidem podělit se o své názory, nápady, fotografie, videa a další aktivity. Produkty společnosti jsou Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp a OCULUS. Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) má aktuálně přes 2 miliardy aktivních účtů svých uživatelů.

Společnost také pro veřejná média uvedla, že tito noví uchazeči o zaměstnání ve společnosti Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) jsou často bývalí vládní a zpravodajští úředníci nebo dodavatelé. Tyto uchazeče může společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) dát na různou pracovní pozici, daného zaměření a v případě pracovníka, který má stále přístup k citlivým informacím, na pracovní místo, které spadá do soukromého sektoru. V případě odchodu pracovníka ze zpravodajských služeb státní správy se dřívější povolení ke zveřejnění citlivého obsahu stává neaktivní, ale v případě nástupu do společnosti Facebook mohou být tyto povolení znovu aktivována.

Společnost utržila za fiskální rok 2016 celkový obrat v hodnotě 27,638 miliard USD s provozním ziskem 12,427 miliard USD, po odečtení všech nákladů utržila společnost čistý zisk 10,217 miliard USD. Společnost disponuje celkovými aktivy přesahující 64,961 miliard USD s vlastním kapitálem přesahujícím 59,194 miliard USD. V současné době společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) zaměstnává 20.658 kmenových pracovníků.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) se stala velice atraktivní pro nákup akcí u investorů především díky nové kampani, která je zaměřená na nové zaměstnance, kteří mají státní bezpečnostní průkaz. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v krátkodobém až střednědobém investičním horizontu růst ceny akcie, kdy byla průměrná cílová cena akcie stanovena na hodnotu 194,69 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.