TEST
Podporujeme - FXGlobal
cover

Podporujeme

Stejně jako své klienty, podporujeme i vybrané osobnosti a instituce na cestě k jejich nejvyšším cílům.

Ondřej Hutník

Ondřej Hutník, jeden z celosvětově nejúspěšnějších kickboxerů, je několikanásobným mistrem světa v Muay Thai a Thajském boxu a držitelem mnoha dalších českých, evropských i světových titulů. Ondřej provozuje také 2 špičková tréninková centra v Líbeznících a pražských Letňanech. FX GLOBAL je hrdým partnerem Ondřeje i jeho tréninkových center.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.