TEST
Proč s námi - FXGlobal
cover

Proč s námi

Existuje řada důvodů, proč se do samostatného obchodování na finančních trzích pustit s námi.

  • GLOBÁLNÍ DOSAH
   Jsme globální firma působící ve 14 zemích.

 

  • LOKÁLNÍ PODPORA
   V každé zemi poskytujeme podporu a zákaznický servis v daném jazyce.

 

  • SAMOSTATNOST A NÍZKÉ PROVIZE
   Klientům nedáváme žádná investiční doporučení, pouze jim zprostředkováváme obchody na finančních trzích. Naše provize se pohybují v řádech desetin promile.

 

  • BEZPEČNOST
   Všechny prostředky našich klientů jsou absolutně odděleny od vlastního kapitálu firmy a jsou drženy na separátních bankovních účtech.
   Goldenburg Group Limited, vlastník značky FX GLOBAL, je členem Kompenzačního fondu investorů (Investors Compensation Fund) pro klienty kyperských obchodníků s cennými papíry, který zabezpečuje výplatu finančních prostředků klientů až do zákonem stanovené výše a náhradu ztráty nashromážděných finančních prostředků klientů v případě, že společnost nebude schopna plnit své závazky vůči klientům z důvodů spočívajících v její finanční situaci a nelze reálně předpokládat, že by se tato situace v blízké budoucnosti změnila. Klientské účty jsou pojištěny až do výše 20 000 EUR.

 

  • PROPRACOVANÝ SYSTÉM VZDĚLÁVÁNÍ
   V případě, že jste na finančních trzích nováčky nebo si chcete vybrousit své znalosti o obchodování, můžete využít široké palety studijních materiálů, které vám nabízíme prostřednictvím naší akademie.

 

  • KLUB MYFXGLOBAL
   Klienti s živým účtem se automaticky stávají členy klubu MyFXGLOBAL. Získávají tak mimo jiné přístup k prémiovým vzdělávacím programům či mají zdarma přístup na pořádané semináře.