TEST
Proč s námi - FXGlobal
cover

Proč s námi

Existuje řada důvodů, proč se do samostatného obchodování na finančních trzích pustit s námi.

  • PODPORA
   V každé zemi poskytujeme podporu a zákaznický servis v daném jazyce.

 

  • SAMOSTATNOST A NÍZKÉ PROVIZE
   Klientům nedáváme žádná investiční doporučení, pouze jim zprostředkováváme obchody na finančních trzích. Naše provize se pohybují v řádech desetin promile.

 

  • BEZPEČNOST
   Všechny prostředky našich klientů jsou absolutně odděleny od vlastního kapitálu firmy a jsou drženy na separátních bankovních účtech.
   Goldenburg Group Limited, vlastník značky FX GLOBAL, je členem Kompenzačního fondu investorů (Investors Compensation Fund) pro klienty kyperských obchodníků s cennými papíry, který zabezpečuje výplatu finančních prostředků klientů až do zákonem stanovené výše a náhradu ztráty nashromážděných finančních prostředků klientů v případě, že společnost nebude schopna plnit své závazky vůči klientům z důvodů spočívajících v její finanční situaci a nelze reálně předpokládat, že by se tato situace v blízké budoucnosti změnila.

 

  • PROPRACOVANÝ SYSTÉM VZDĚLÁVÁNÍ
   V případě, že jste na finančních trzích nováčky nebo si chcete vybrousit své znalosti o obchodování, můžete využít široké palety studijních materiálů, které vám nabízíme prostřednictvím naší akademie.

 

  • KLUB MYFXGLOBAL
   Klienti s živým účtem se automaticky stávají členy klubu MyFXGLOBAL. Získávají tak mimo jiné přístup k prémiovým vzdělávacím programům či mají zdarma přístup na pořádané semináře.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.