TEST
Facebook Inc. hledá zaměstnance pro národní bezpečnost - FXGlobal
cover

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) zahájila kampaň pro nové zaměstnance, kteří mají státní bezpečnostní průkaz. Společnost tuto podmínku považuje za nezbytnou k tomu, aby zabránila cizím mocnostem manipulovat s budoucími volbami v zemi prostřednictvím své sociální sítě Facebook. Tyto skutečnosti zaujaly investory k nákupu akcií společnosti Facebook Inc (NASDAQ-FB), cena akcie společnosti byla k obchodnímu dni 18. října 2017 na hodnotě 176, 03 USD za akcii a od začátku tohoto roku 2017 vzrostla o 53,00 %.

Pracovníci, kteří mají státní bezpečnostní průkaz, mají oprávnění přístupu k zveřejněným informacím udělené americkou vládou, jsou tímto gigantem sociálních sítí ve světě vysoce žádanými.  Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) plánuje využít tyto zaměstnance k získání informací, které mohou znamenat jakoukoliv hrozbu, jako jsou například zveřejněné pochybné kampaně v sociálních médiích před volbami, které založily osoby pod skrytou identitou. V době rozvoje sociálních sítí a šíření dezinformací elektronickou poštou je tento krok společnosti Facebook Inc.zcela nutným k udržení své popularity v rámci celosvětové internetové sítě a plně v souladu s představami veškerých demokratických vlád zemí ve všech regionech světa, zejména vlády USA.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) byla založena Markem Zuckerbergem  4. února 2004 a sídlí v San Francisku v Kalifornii ve Spojených státech. Společnost nabízí produkty, které umožňují lidem se připojit na internet a sdílet jakýkoliv obsah prostřednictvím mobilních zařízení a osobních počítačů. Společnost umožňuje lidem podělit se o své názory, nápady, fotografie, videa a další aktivity. Produkty společnosti jsou Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp a OCULUS. Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) má aktuálně přes 2 miliardy aktivních účtů svých uživatelů.

Společnost také pro veřejná média uvedla, že tito noví uchazeči o zaměstnání ve společnosti Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) jsou často bývalí vládní a zpravodajští úředníci nebo dodavatelé. Tyto uchazeče může společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) dát na různou pracovní pozici, daného zaměření a v případě pracovníka, který má stále přístup k citlivým informacím, na pracovní místo, které spadá do soukromého sektoru. V případě odchodu pracovníka ze zpravodajských služeb státní správy se dřívější povolení ke zveřejnění citlivého obsahu stává neaktivní, ale v případě nástupu do společnosti Facebook mohou být tyto povolení znovu aktivována.

Společnost utržila za fiskální rok 2016 celkový obrat v hodnotě 27,638 miliard USD s provozním ziskem 12,427 miliard USD, po odečtení všech nákladů utržila společnost čistý zisk 10,217 miliard USD. Společnost disponuje celkovými aktivy přesahující 64,961 miliard USD s vlastním kapitálem přesahujícím 59,194 miliard USD. V současné době společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) zaměstnává 20.658 kmenových pracovníků.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) se stala velice atraktivní pro nákup akcí u investorů především díky nové kampani, která je zaměřená na nové zaměstnance, kteří mají státní bezpečnostní průkaz. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v krátkodobém až střednědobém investičním horizontu růst ceny akcie, kdy byla průměrná cílová cena akcie stanovena na hodnotu 194,69 USD za akcii.

Upozornenie: Obsah správy predstavuje marketingovú komunikáciu a nie investičné poradenstvo alebo investičný prieskum ani ponuku na uzatvorenie zmluvy týkajúcej sa finančného nástroja. Reprezentuje názor našich odborníkov na základe všeobecných kritérií, a neberie do úvahy jednotlivého klienta a jeho osobnú situáciu, investičné skúsenosti a aktuálnu finančnú situáciu. Tento materiál nebol pripravený podľa právnych požiadaviek navrhnutých na podporu nezávislosti investičného prieskumu a nevzťahuje sa naň žiadny zákaz obchodovania pred šírením investičného prieskumu. Minulé výnosy nie sú zárukou budúcich výnosov. Goldenburg Group Limited nepreberá žiadnu zodpovednosť za prípadné straty obchodníkov v dôsledku užívania a obsah svojich správ.

Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 85.81% účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty. Obchodovanie s pákovými produktmi, ako sú CFD a FX, zahŕňa podstatné riziko straty a nemusí byť vhodné pre všetkých investorov. Obchodovanie s takýmito produktmi je riskantné a môže spôsobiť stratu celého investovaného kapitálu. Prečítajte si prosím Upozornenie na riziká
Upozornenie na riziká: Na 85.81% účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa.