TEST
Společnost Alibaba Group Holding Ltd se stále rozšiřuje - FXGlobal
cover

Společnost Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) pracuje na rozvoji svého obchodního potenciálu v jihovýchodní Asii prostřednictvím své dceřiné společnosti Lazada Group, která se rovněž věnuje nákupu a prodeji produktů a služeb přes internet. Společnost Alibaba Group Holding Ltd minulý měsíc vynaložila 1 miliardu USD na to, aby zvýšila svůj podíl v Singapurské společnosti Lazada Group na 83%. Společnost Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) také nedávno ve svém veřejném prohlášení sdělila, že se spojí se společností Shanghai Bailian Group Co., která je největší společností v Číně co se týče velikostí sítě supermarketů a obchodních domů. Společnost Shanghai Bailian Group Co. má 4.700 obchodů po celé zemi. Díky této nové spolupráci tyto společnosti vybudují největší nabídku čerstvých potravin na internetovém e-shopu Alibaba. Na základě těchto skutečností jsou aktuálně akcie společnosti Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) vysoce atraktivním akciovým titulem, kdy obchodního dne 1.srpna  2017 byla cena akcie na hodnotě 154,73 USD za akcii a její cena v ročním porovnání stoupla o + 83,46 % své původní ceny.

Zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) je Jack Ma, který založil společnost dne 4. dubna 1999 v městě Hangzhou, ve státě Zhejiang v Číně.  Jack Ma je nejbohatším člověkem v zemi a ztělesněním nové ekonomiky v Číně.  Třetina celé populace Číny nakupuje na webových stránkách Alibaba Group Holding Ltd(NYSE:BABA). Společnost Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) je největším internetovým e-commerce obchodem v Číně. Společnost provozuje on-line internetovou obchodní platformu a poskytuje maloobchodní a velkoobchodní produkty, které jsou k dispozici mezinárodně prostřednictvím osobního počítače, mobilního telefonu či tabletu.

Stávající obrat čínského internetového obchodu Alibaba by v letošním roce podle manažerů společnosti měl dosáhnout až 34 miliard USD. Ambiciózní očekávání manažerů společnosti Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) kalkulují s meziročním růstem příjmů čínské společnosti, který se pohybuje mezi 45 až 49%. Pokud společnost Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) získá většinový podíl na trhu v Singapuru, mohla by společnost do budoucna mít i lepší přístup k oblasti jihovýchodní Asie, tedy zemi, kde by podle studie Singapurské investiční společnosti  Temasek a Alphabet Inc Google (GOOGL) internetová ekonomika měla do roku 2025 dosáhnout až 200 miliard USD. Celkový obrat společnosti Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) za fiskální rok 2016 dosáhl částky 14,679 miliardy USD s provozní ziskem 10,371 miliardy USD a po odečtení všech provozních nákladů společnost vykázala čistý zisk 4,092 miliard USD. Celkové aktiva společnosti dosahují 52,865 miliard USD s vlastním kapitálem 31,542 miliard USD. Společnost Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) zaměstnává 50.092 kmenových pracovníků.

Fakt, že společnost Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA) pracuje na rozvoji svého obchodního potenciálu v jihovýchodní Asii prostřednictvím své dceřiné společnosti Lazada Group a sdělení manažerů společnosti Alibaba Group Holding Ltd (NYSE-BABA), kteří očekávají nárůst tržeb až na 34 miliard USD a nárůst meziročních příjmů okolo 45 až 49 %, zvýšily zájem u investorů o tyto akcie NYSE-BABA. Podle analytiků makléřských společností a finanční stratégů investičních bank lze očekávat v krátkodobém, až střednědobém investičním horizontu nárůst ceny akcie, kdy průměrná cílová cena byla stanovena na hodnotu 170,58 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Upozornění na riziko: U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty.