TEST
Společnost Amazon.com, Inc. kupuje online lékárnu PillPack - FXGlobal
cover

Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) kupuje online lékárnu PillPack za 1 miliardu USD. PillPack je on-line lékárna, která funguje po celých Spojených Státech a která nabízí moderní systém založený na technologii, která sama dokáže předurčit svým klientům přesné léky a následně zásilku doručit do vlastních rukou domů. Společnost Amazon.com, Inc.  je známá svými neustálými inovacemi ve svých službách, které stále rozvíjí a rozšiřuje. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií společnosti Amazon.com, Inc. (NASDAQ- AMZN), které od začátku letošního roku 2018 do obchodního dne 2. července 2018 vzrostli o 46,54 % na hodnotu 1.713,78 USD za akcii.

Amazon.com je internetový obchod, který patří americké společnosti Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN), která byla založen 5. července 1994.  Sídlo společnosti se nachází ve městě Seattle ve státě Washington v USA.  Zakladatel společnosti je Jeff Bezos, který od roku 1994 provozoval knihkupectví Cadabra.com, které téhož roku přejmenoval na Amazon podle řeky Amazonky. Amazon.com, Inc. nabízí širokou škálu produktů a služeb prostřednictvím svých internetových stránek po celém světě. Výrobky, které společnost  Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) na svých stránkách nabízí, nakupuje od partnerských dodavatelů za účelem dalšího prodeje třetím stranám, tedy svým spotřebitelům.

Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) oproti většině konkurence nabízí prodej produktů levněji, jelikož si může dovolit díky širokému sortimentu zboží a své globální velikostí výraznější slevy než většina konkurence. Za akvizicí společnosti PillPack stojí především záměr společnosti Amazon.com, Inc. rozšířit své portfolio zaměření i na lékařské potřeby. Společnost je také známá svými know how řešeními, které šije na míru svým zákazníkům a může se také mimo jiné pochlubit prvním otevřením plně automatizovaného obchodu s potravinami bez obsluhy tzb. Amazon Go v Seattlu. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákupu akcií společnosti Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN), která utržila za fiskální rok 2017 celkový obrat v hodnotě 177,86 miliard USD s provozním ziskem 4,106 miliard USD. Po odečtení všech nákladů utržila společnost čistý zisk v hodnotě 3,033 miliard USD. Celková aktiva společnosti jsou 131,31 miliard USD s vlastním kapitálem 27,709 miliard USD. Společnost zaměstnává 566.000 kmenových pracovníků.

Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) se řídí těmito principy: Posedlost a zákazník, který je více než konkurence, posedlou vášní pro vynalézavost a provozní dokonalost s myšlením do budoucna. Akcie společnosti aktuálně zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií především díky akvizici online lékárny PillPack za 1 miliardu USD, ale také díky zavedení revolučního plně automatizovaného obchodu bez obsluhy Amazon Go v Seatlu a plánované další výstavby těchto obchodů v letošním roce. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v střednědobém  až dlouhodobém investičním horizontu nárůst ceny akcie, cílová cena byla stanovena na hodnotu 1990,00 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Upozornění na riziko: U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty.