TEST
Společnost Amazon.com, Inc. rozšiřuje nabídku o nové TV pořady a filmy - FXGlobal
cover

Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) během každého měsíce přidává na svůj placený portál Amazon Prime, který stojí 10,99 USD měsíčně, do své knihovny nové filmy a televizní pořady. Při založení členství Amazon Prime společnost nabízí první měsíc zdarma.  Společnost Amazon.com, Inc.  stále rozšiřuje své oblasti podnikání a tak se nedá divit tomu, že společnost využila také své dominantní postavení v oblasti svých populárních internetových stránek a je plnohodnotným konkurentem společnosti Netflix, Inc.. Tyto skutečnosti zaujaly investory a zvýšily zájem o akcie společnosti Amazon.com, Inc. (NASDAQ- AMZN), cena akcie od začátku tohoto roku k obchodnímu dni 11. listopadu 2017 vzrostla o 50,07 % a to na aktuální hodnotu 1.125,35 USD za akcii.

Amazon.com je internetový obchod, který patří americké společnosti Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN), která byla založen 5. července 1994.  Sídlo společnosti se nachází ve městě Seattle ve státě Washington v USA.  Zakladatelem společnosti je Jeff Bezos, který od roku 1994 provozoval knihkupectví Cadabra.com, které téhož roku přejmenoval na Amazon podle řeky Amazonky.  Amazon.com, Inc. nabízí širokou škálu produktů a služeb prostřednictvím svých internetových stránek po celém světě. Výrobky, které společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) na svých stránkách nabízí, nakupuje od partnerských dodavatelů za účelem dalšího prodeje třetím stranám, tedy svým spotřebitelům.

Dalšími službami po registraci do Amazon Prime je doručování zásilek zdarma do dvou dnů. Členové Prime také získají například doručení potravin do dvou hodin zdarma.  Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) také nedávno zveřejnila informace ohledně dohody na převzetí potravinářského řetězce společnosti Whole Foods Market, Inc. v celkové hodnotě 13,7 miliard USD. Tato akvizice je u společnosti Amazon Inc. vůbec největší za její celou historii.  Řetězec obchodů Whole Foods, Inc. má centrálu ve městě Austin v Texasu a zaměřuje se na prodej organických potravin.  Tato dohoda by podle společností Amazon.com, Inc.  a Whole Foods Market Inc. mohla zintenzivnit cenovou válku potravin v potravinářském průmyslu.  Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) utržila za fiskální rok 2016 celkový obrat v hodnotě 135,98 miliard USD s provozním ziskem 4,186 miliard USD. Po odečtení všech nákladů získala společnost čistý zisk v hodnotě 2,371 miliard USD. Celková aktiva společnosti jsou 83,402 miliard USD s vlastním kapitálem 19,285 miliard USD. Společnost zaměstnává zhruba 541.900 kmenových pracovníků.

Amazon se řídí těmito principy: Posedlost a zákazník, který je více než konkurence, posedlou vášní pro vynalézavost a provozní dokonalostí s myšlením do budoucna. Díky tomu, že společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ- AMZN) během každého měsíce přidává na svůj placený portál Amazon Prime do své knihovny nové filmy a televizní pořady a nedávno zveřejnila informace ohledně dohody na převzetí potravinářského řetězce společnosti Whole Foods Market, Inc. v celkové hodnotě 13,7 miliard USD se stal titul společnosti Společnost Amazon.com, Inc. (NASDAQ-AMZN) velice žádaný pro nákup akcií u soukromých investorů a nadnárodních korporací. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze v krátkodobém, až střednědobém investičním horizontu očekávat růst ceny akcie, kde průměrná cílová cena byla stanovena na hodnotu 1.146,20 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Upozornění na riziko: U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty.