TEST
Společnost Apple Inc. a její možný výhled v oblasti iPhonů - FXGlobal
cover

Podle internetové domény společnosti Apple Inc. (NASDAQ-AAPL) společnost chystá nový upgrade svého systému IOS 12, který nabízí ovládání displeje přes celý čelní panel bez pokrytí rámečkem. Tato skutečnost mimo jiné napovídá o budoucích modelech iPhone, které již z největší pravděpodobností nebudou disponovat rámečkem na čelní straně. Díky těmto skutečnostem se staly akcie společnosti Apple Inc.  (NASDAQ-AAPL) velice žádané u soukromých investorů a nadnárodních investičních korporací. Společnost Apple Inc. také představila u nového iOS 12 pro své vlajkové lodě a budoucí iPhone telefony bezpečnějí aplikaci nouzové tísňové linky 911. Tyto skutečnosti se jistě projeví taky na růstovém trendu ceny akcie společnosti Apple Inc. (NASDAQ-AAPL), která obchodního dne 20. června 2018 vzrostla o 0,44% na hodnotu 186,50 USD za akcii.

Společnost Apple Inc. (NASDAQ-AAPL) je americká nadnárodní technologická společnost, která má sídlo ve městě Cupertino v Kalifornii v USA. Společnost navrhuje, vyvíjí a prodává spotřební elektroniku, počítačový software a online služby po internetu.  Mezi její hardwarové produkty patří telefony iPhone a smartphony,  iPad tablety, Mac osobní počítače, iPod přenosné přehrávače médií, hodinky Apple Watch SmartWatch , a Apple TV přehrávače digitálních médií. Společnost Apple založil Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne 1. dubna 1976 pod názvem Apple Computer, Inc. a 3. ledna 1977 byla společnost přejmenovaná na Apple Inc.

Společnost aktuálně připravuje nové modely telefonů iPhone, které by již nemusely mít rámeček okolo displeje, čemuž napovídá nové rozhraní operačního systému iOS 12. Podle dostupných zdrojů na internetu by měl přinést iOS 12 nový design se spoustou vylepšení, jako například dlouho očekávaný tmavý režim, přepracované notifikace funkci always-on, díky které by se mohly zobrazovat na uzamčené obrazovce například hodiny a další atraktivní notifikace. Společnost Apple Inc.  Ve vztahu k rozhraní pro zjištění přesné polohy telefonu zaznamenala přibližně 80% hovorů z tísňové linky 911, kde doposud používaná zastaralá technologie nedokázala rychle a přesně získat polohu mobilního zařízení. Díky tomuto hendikepu se stávalo, že policie či záchranná služba přijela na místo se zpožděním a mohla tak přijít o zásadní čas. Tento hendikep odstraní právě upgrade nového systému iOS 12, který společnost Apple Inc. (NASDAQ-AAPL) v brzké době implantuje do svých nejnovějších modelů TOP řady telefonů. Společnost Apple Inc. (NASDAQ-AAPL) za fiskální rok 2017 utržila celkový obrat v hodnotě 229,234 miliard USD s provozním ziskem 61,344 miliard USD. Po odečtení všech nákladů společnost utržila čistý zisk v hodnotě 48,351 miliard USD. Celková aktiva společnosti jsou 375,319 miliard USD s vlastním kapitálem 134,047 miliard USD. Společnost zaměstnává 123.000 kmenových pracovníků.

Společnost Apple Inc. (NASDAQ-AAPL) vyplácí svým akcionářům pravidelnou, kvartální dividendu. Dividendový výnos je aktuálně 1,57%  p.a. a vlastní výše dividendy byla schválená valnou hromadou společnosti na 2,92 USD na akcii. Akcie společnosti Apple Inc. (NASDAQ-AAPL) je aktuálně velice oblíbená u soukromých investorů a nadnárodních investičních korporací především díky chystanému novému upgradu systému iOS 12, který nabízí ovládání displeje přes celý čelní panel bez pokrytí rámečkem, ale také díky nové aplikaci nouzové tísňové linky 911, která je mnohem přesnější v oblasti vyhledávání než kdykoli doposud. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v střednědobém investičním horizontu nárůst ceny akcie (NASDAQ-AAPL), cílová cena byla stanovena na hodnotu 235,00 USD za akcii.

 

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Upozornění na riziko: U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty.