TEST
Společnost Facebook, Inc. rozšiřuje svou působnost - FXGlobal
cover

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) nedávno zveřejnila hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí letošního roku 2019, které, jak je již zvykem dopadlo nad očekávání světových analytiků. Kalifornský gigant v meziročním porovnání zaznamenal celkový obrat z nárůstem o 27,62% ve výši 16,886 miliardy USD. Společnost také zaznamenala nárůst denních aktivních uživatelů, a to v meziročním porovnání o 8% na 1,59 miliardy aktivních uživatelů a nárůst měsíčních aktivních uživatelů o 8% na 2,41 miliardy. Společnost také navýšila pracovní místa a to o 31% na 39.651 kmenových pracovníků. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií právě společnosti Facebook, Inc. (NASDAQ-FB), která obchodního dne 10. listopadu 2019 vzrostla o 2,31% na hodnotu 184,19 USD za akcii.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB), byla založena panem Markem Zuckerbergem dne 4. února roku 2004 a sídlí v San Francisku v Kalifornii ve Spojených státech. Společnost nabízí produkty, které umožňují lidem se připojit na internet a sdílet jakýkoliv obsah prostřednictvím mobilních zařízení a osobních počítačů. Společnost umožňuje lidem podělit se o své názory, nápady, fotografie a videa, a další aktivity. Produkty společnosti jsou Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp a OCULUS.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) mimo jiné v září ve Spojených státech spustila novou službu Facebook Dating, která pomáhá uživatelům při hledání partnera. O těchto plánech společnost informovala již minulý rok v květnu. Služba Facebook Dating je nyní dostupná v dalších 19 zemích. Do Evropy by měla dorazit začátkem příštího roku. Společnost také mimo jiné připravuje nové formáty reklam, které budou interaktivnější a lidé v nich budou moci hrát jednoduché hry, nebo si třeba vyzkoušet virtuální brýle. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií právě společnosti Facebook, Inc. (NASDAQ-FB), která odhadujeme, že více než 2,6 miliardy lidí používá každý měsíc Facebook, WhatsApp, Instagram nebo Messenger (rodina platforem) a více než 2 miliardy lidí denně využívají alespoň jednu s těchto platforem. Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) utržila za fiskální rok 2018 celkový obrat v hodnotě 55,838 miliard USD s meziročním nárůstem o 37,4%, provozní zisk v hodnotě 24,913 miliard USD s meziročním nárůstem o 23,3% a čistý zisk v hodnotě 22,112 miliard USD s meziročním nárůstem o 38,8%. Společnost disponuje celkovými aktivy v hodnotě 97,334 miliard USD s vlastním kapitálem 84,127 miliard USD.

Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) je aktuálně velice lákavou akcií pro nákup u soukromých investorů a nadnárodních investičních korporací především díky nedávno zveřejněných hospodářským výsledků za druhé čtvrtletí 2019, ale také díky spuštění nové seznamky Facebook Dating a připravě nového rozměru chytrých reklam na svých stránkách Facebooku. Podle analytiků makléřských společnosti a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v krátkodobém až střednědobém investičním horizontu nárůst ceny akcie (NASDAQ-FB), kde byla průměrná cílová cena akcie stanovena na hodnotu 233,94 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.