TEST
Společnost Tesla, Inc. dosáhla svého cíle - FXGlobal
cover

Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) vyrobila v posledním týdnu června 2018, 7.000 vozů, včetně 5.000 sedanů modelu Tesla 3. Tento krok veřejně oznámil zakladatel a generální ředitel společnosti Elon Musk poté, co poprvé v historii společnost Tesla, Inc. splnila svůj dlouho stanovený cíl. Generální ředitel a předseda společnosti Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) Elon Musk již dříve řekl, že předpokládá v letošním roce mnohem vyšší zisk a společnost Tesla, Inc. má ještě vyšší předpoklady v oblasti navýšení tržeb v porovnání s loňským rokem. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace a zvýšily tak jejich zájem právě o akcie společnosti Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA). Cena akcie (NASDAQ-TSLA) byla obchodního dne 16. července 2018 na hodnotě 310,10 USD za akcii v momentálním poklesu o 2,75 % své předchozí denní ceny, což je dle analytiků makléřských společností příhodný okamžik pro otevření dlouhé nákupní pozice se spekulací na růst ceny akcie.

Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA), dříve Tesla Motors, Inc., navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává plně elektrická vozidla a systémy pro skladování energie, ale také instaluje, provozuje a udržuje solární a energetické produkty při běhu. Společnost se zabývá dvěma odvětvími: a to automobilovým průmyslem, generováním a ukládáním energie. Automobilový segment zahrnuje návrhy, vývoj, výrobu a prodej elektrických vozidel. Segment výroby a skladování energie zahrnuje návrhy, výrobu, montáž a prodej nebo pronájem solárních systémů a ukládání energie pro obytné a komerční nemovitosti, nebo prodej elektřiny vyrobené z jejích solárních systémů pro zákazníky. K 31. prosinci 2016 společnost vyráběla a prodávala dvě plně elektrické vozidla, a to Model S sedan a Model X. Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) aktuálně nabízí také třetí model s označením Tesla Model 3, který patři do skupiny sedan, a který je určený pro masový trh, ale společnost také vyvíjí produkty pro ukládání energie pro použití v domácnostech, ke komerčním účelům.

Elon Musk musel učinit rozsáhle opatření v oblasti splnění výroby 5.000 vozů modelu Tesla 3. Aby svých slibů a cílů dostál, musel podnítit pracovníky a postavit novou montážní linku v obrovském stanu mimo hlavní továrnu a věřit, že Tesla dosáhne svého již přes rok stanoveného cíle. Společnost také v květnu letošního roku uvedla, že její objednávky na model Tesla 3 překročily na konci prvního čtvrtletí letošního roku 450.000 kusů. Model Tesla 3 v základní výbavě stojí 35.000 USD. Aktuálně společnost pracuje na dalších upradech modelu 3, který bude luxusnějším modelem jmenovaného modelu značky. Prozatím společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) oficiálně neuvádí, kolik zájemců má pro vyšší model za vyšší cenu. Společnost za fiskální rok 2017 utržila celkový obrat v hodnotě 11,76 miliard USD. Celková aktiva společnost jsou 28,66 miliard USD s vlastním kapitálem 4,24 miliard USD. Společnost aktuálně zaměstnává 37.543 kmenových pracovníků.

Akcie společnosti Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) jsou aktuálně velice žádané u soukromých investorů a nadnárodních investičních korporací především díky tomu, že společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA)  vyrobila v posledním týdnu druhého čtvrtletí letošního roku 7.000 vozů, včetně 5.000 sedanů Tesla 3, ale také díky předpovědi Elona Muska, který očekává v letošním roce mnohem vyšší zisk a ještě slibnější jsou jeho předpovědi v oblasti navýšení tržeb v porovnání s loňským rokem, kdy podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v střednědobém až dlouhodobém investičním horizontu růst ceny akcie a byla již stanovena cílová cena akcie na hodnotu 499 USD za akcii.

 

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.