TEST
Společnost Tesla, Inc. zaujala investory - FXGlobal
cover

Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) se stala velice lákavou akcií pro soukromé investory a nadnárodní investiční korporace, když oznámila v tiskové zprávě pro veřejná média prodejní výsledky za období 3Q 2019. Společnost uvedla, že zákazníkům dodala téměř 97.000 vozů Tesla, kdy oproti stejnému čtvrtletí předchozího roku vzrostly prodeje o 16%. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA), která obchodního dne 4. října 2019 byla na hodnotě 231,49 USD za akcii.

Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA), dříve Tesla Motors, Inc., navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává plně elektrická vozidla a systémy pro skladování energie, ale také instaluje, provozuje a udržuje solární a energetické produkty při běhu. Společnost se zabývá dvěma odvětvími: a to automobilovým průmyslem, generováním a ukládáním energie. Automobilový segment zahrnuje návrhy, vývoj, výrobu a prodej elektrických vozidel. Segment výroby a skladování energie zahrnuje návrhy, výrobu, montáž a prodej nebo pronájem solárních systémů a ukládání energie pro obytné a komerční zákazníky, nebo prodej elektřiny vyrobené z jejích solárních systémů pro zákazníky. Ke dni 31. prosince roku 2016 společnost vyráběla a prodávala dvě plně elektrické vozidla, a to Model S sedan a Model X. Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) aktuálně nabízí také třetí model, s označením Tesla Model 3, který patři do skupiny sedan, a který je určený pro masový trh, ale společnost také vyvíjí produkty pro ukládání energie pro použití v domácnostech a komerčním účelům.

Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) také v tiskové zprávě pro veřejná média uvedla, že již vyrobila 16.318 vozů Tesla Modelu S a Modelu X. Nejvíce však vyrobila cenově dostupnějších vozů Tesla Model 3, a to celkem 79.837 kusů. Společnosti se také v tomto roce podařilo zvýšit svou produkci o 65% na dodaných 255.375 vozidel. Tyto skutečnosti zaujaly soukromé investory a nadnárodní investiční korporace pro nákup akcií právě společnosti Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA), která také nedávno odstartovala výrobnu Gigafactory v Shanghai, která bude vyrábět přes 150.000 modelů Tesla 3 ročně a od června roku 2020 dokonce navýší svou výrobní kapacitu až na 500.000 vozů modelů Tesla 3 ročně. Společnost za fiskální rok 2018 utržila celkový obrat v hodnotě 21,461 miliard USD s provozním ziskem 4,042 miliardy USD. Celková aktiva společnosti byla 29,740 miliard USD s vlastním kapitálem 4,923 miliard USD. Společnost zaměstnává 45.000 kmenových pracovníků.

Společnost Tesla, Inc. (NASDAQ-TSLA) se stala aktuálně velice žádanou a lákavou pro nákup akcií u soukromých investorů a nadnárodních investičních korporací především díky zveřejněným výsledkům v oblasti produkce vozů Tesla za 3Q 2019 a odstartování nového závodu Gigafactory v Shanghai. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v krátkodobém, až střednědobém investičním horizontu růst ceny akcie, kde byla průměrná cílová cena akcie stanovena na hodnotu 252,92 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.74% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.