TEST
Společnost Twitter Inc. zaznamenala silný nárůst tržeb - FXGlobal
cover

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) ve své tiskové zprávě pro veřejná média uvedla, že utržila za čtvrté čtvrtletí roku 2017 celkový obrat o 9,5% vyšší než očekávali analytici společnosti Thomson Reuters. Obrat činil 732 milionů USD. Za zmínku také stojí, že aktivita účtů se stále přihlášenými uživateli meziročně vzrostla o 4% a denní aktivita účtů vzrostla dokonce o 12%. Aktuálně je přihlášeno okolo 330 milionů aktivních účtů. Akcie společnosti Twitter Inc. (NYSE-TWTR) díky těmto skutečnostem zaujaly investory a cena akcie NYSE-TWTR za posledních 52 týdnů k obchodnímu dni 10. dubna 2018 vzrostla o 105,64 % a uzavřela tento obchodní den na hodnotě 29,53 USD za akcii s jednodenním růstem o 5,43 %.

Společnost Twitter Inc. byla založena v březnu roku 2006 v San Francisku ve státě Kalifornie v USA Jackem Dorseyem, Evanem Williamsem, Bizem Stonem a Noahem Glassem. Její provoz byl spuštěn v červenci roku 2006. Společnost rychle získala celosvětovou popularitu a v roce 2013 měla společnost jednu z deseti nejnavštěvovanějších webových stránek na světě, která byla popisována jako stránka pro „SMS internet“. V březnu roku 2016 měla společnost Twitter Inc. každý měsíc více než 310 milionů aktivních uživatelů. Společnost Twitter, Inc. (NYSE-TWTR) nabízí produkty a služby pro uživatele, inzerenty, vývojáře, obchodní platformy a datové partnery. Služba společnosti nabízí ke zhlédnutí živé komentáře a živé konverzace. Twitter je platformou pro veřejné sebevyjádření a konverzace v reálném čase. Její produkty umožňují svým inzerentům propagovat své značky produktů a služeb a rozšiřovat konverzaci kolem svých reklamních kampaní. Její produkty se skládají z podporovaných účtů a podporovaných trendů. Fabric platforma nabízí modulární vývoje softwarů, které pomáhají vývojářům vytvářet aplikace, poskytující jim mobilní analytiku a schopnost vytvářet pasivní příjem přes Twitter, a to pomocí mobilního telefonu s aplikací MoPub, která rozšiřuje příjmy pomocí mobilní reklamy.

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) také nedávno uvedla do provozu program, který dokáže rozpoznat potenciálního zákazníka prostřednictvím cílené reklamy, kdy se uživateli zobrazí video s potenciálním produktem či službou, pokud konkrétní uživatel podobné produkty sleduje prostřednictvím internetu. Twitter také používá stejné metody vyhledávání uživatelů pro cílenou reklamu formou abecedy jako jeho konkurent YouTube. Je zajímavé, že Twitter je ještě štědřejší, než YouTube pokud jde o sdílení finanční odměny s vydavateli. Zatímco YouTube dává podíl ze zisku 55%, Twitter umožňuje tvůrcům obdržet větší podíl se zisku a to celých 70%.

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) také pro veřejná média uvedla, že celkový obrat za fiskální rok 2017 oproti předchozímu roku vzrostl o 2% a tržby z reklamy se zvýšily dokonce o 7%. Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) za fiskální rok 2017 utržila celkový obrat v hodnotě 2,443 miliard USD. Po odečtení všech nákladů společnost utržila čistý zisk v hodnotě 328,859 milionu USD. Společnost disponuje svými celkovými aktivy v hodnotě 7,412 miliard USD s vlastním kapitálem 5,047 miliard USD. Společnost zaměstnává 3.372 kmenových pracovníků. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat v střednědobém investičním horizontu růst ceny akcie, cílová cena akcie byla stanovena na hodnotu 40,00 USD za akcii.

 

 

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Upozornění na riziko: U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty.