TEST
Společnosti Facebook, Inc. a Google Inc. přinášejí automatizaci marketingu - FXGlobal
cover

Společnosti Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) a Google Inc. jsou na dobré cestě, aby se staly světovými jedničkami v oblasti digitálního reklamního trhu. Společnost Facebook, Inc. (NASDAQ-FB) má nový plán na zahájení nového automatizovaného programu, jehož cílem je ještě více usnadnit život svým uživatelům. Společnost Facebook, Inc. a Google Inc. dominují v tomto roce v oblasti rekordního množství mobilních reklam. Tyto skutečnosti zaujaly investory a posílily zájem o akcie společnosti Facebook Inc (NASDAQ-FB), cena akcie společnosti Facebook Inc  obchodního dne 12.července 2017 dosáhla hodnoty 158,90 USD s denním růstem o 2,34 % a od začátku tohoto roku připsala  o 38,11 % vyšší cenu.

Společnost Facebook Inc. (NASDAQ-FB) byla založena Markem Zuckerbergem 4. února 2004 a sídlí v San Francisku v Kalifornii. Tato společnost nabízí produkty, které umožňují lidem se připojit na internet a sdílet jakýkoliv obsah prostřednictvím mobilních zařízení a osobních počítačů prostřednictvím stejnojmenného internetového portálu – Facebook.com. Společnost Facebook Inc. (NASDAQ-FB) umožňuje lidem podělit se o své názory, nápady, fotografie, videa a další aktivity. Produktem této společnosti není jen samotný portál stránek Facebooku, ale i související portály a doprovodné služby jako například Instagram, Messenger, WhatsApp a OCULUS. Společnost Facebook Inc (NASDAQ:FB) má přes 1,5 miliardy aktivních účtů, jejichž uživatelé je využívají pravidelně každý den.

Facebook Inc (NASDAQ-FB) zavádí nové reklamní prostředí pro přímé online využití prostřednictvím Audience Direct (přímé publikum), jedná se o inovaci svého druhu, která pomůže obchodníkům a samotným firmám prodávat videoreklamu účinněji než kdykoliv dříve. Celá řada uživatelů stále spoléhá na sjednání obchodů prostřednictvím mobilních telefonů a komunikaci po e-mailech. Audience Direct umožňuje především mediálním společnostem uplatnit seznam videoreklamy na prodej přes své vlastní webové stránky a aplikace spolu se zveřejněnou cenou. Tento seznam je přístupný marketingovým firmám, které mohou nakupovat reklamní prostory díky obrovskému Facebookovému úložišti pro ukládání uživatelských dat.

Společnost Facebook Inc. (NASDAQ-FB) utržila za fiskální rok 2016 celkový obrat v hodnotě 27,638 miliard USD s provozním ziskem 12,427 miliard USD, po odečtení všech nákladů utržila společnost čistý zisk 10,217 miliard USD. Společnost disponuje celkovými aktivy přesahující 64,961 miliard USD s vlastním kapitálem přesahující 59,194 miliard USD. V současné době společnost Facebook Inc (NASDAQ-FB) zaměstnává 18.770 kmenových pracovníků. Díky tomu, že společnost Facebook Inc (NASDAQ-FB) zavádí plnou reklamní automatizaci prostřednictvím stránek Facebook  se stal akciový titul NASDAQ-FB velice atraktivní pro investory. Podle makléřských společností a finančních stratégů investičních bank lze očekávat i nadále pokračující růst ceny akcie (NASDAQ-FB) a to již v krátkodobém až střednědobém investičním horizontu, kdy průměrná cílová cena akcie byla stanovena na hodnotu 168,73 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Upozornění na riziko: U 85.81% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty.