cover

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) zaznamenala za druhé čtvrtletí letošního roku 2018 celkový obrat v hodnotě 711 milionů USD, což představuje ve srovnání se stejným čtvrtletím předchozího roku 2017 nárůst o 24 %. Čistý zisk společnosti Twitter Inc. činil 100 milionů USD. Společnost Twitter Inc. mimo to neustále pracuje na zdokonalení svého vyhledávače, aby zobrazoval obsah co nejlépe ušitý na míru uživateli dle jeho zájmu. Akcie společnosti Twitter Inc. (NYSE-TWTR) se díky těmto skutečnostem stále teší zájmu investorů a cena akcie (NYSE-TWTR) obchodního dne 1.srpna 2018 vzrostla o 0,13 % na hodnotu 31,91 USD za akcii s tím, že v ročním porovnání dle technické analýzy cena akcie NYSE-TWTR posílila o 96,85 % za posledních 52 týdnů.

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) byla založena v březnu roku 2006 v San Francisku ve státě Kalifornie Jackem Dorseyem, Evanem Williamsem, Bizem Stonem a Noah Glassovou. Její provoz byl spuštěn v červenci 2006. Společnost rychle získala celosvětovou popularitu a v roce 2013 měla společnost jednu z deseti nejnavštěvovanějších webových stránek na světě, která byla popisována, jako stránka pro“ SMS internet“. V roce 2016 měla společnost Twitter Inc. každý měsíc více než 310 milionů aktivních uživatelů. Společnost Twitter, Inc. (NYSE-TWTR) nabízí produkty a služby pro uživatele, inzerenty, vývojáře, obchodní platformy a datové partnery.

Služba společnosti nabízí ke zhlédnutí živé komentáře a živé konverzace. Twitter je platformou pro veřejné sebevyjádření a konverzace v reálném čase. Její produkty umožňují inzerentům propagovat své značky produktů a služeb, a rozšiřovat konverzaci kolem svých reklamních kampaní. Její produkty se skládají z podporovaných účtů a podporovaných trendů. Fabric platforma nabízí modulární vývoje softwarů, které pomáhají vývojářům vytvářet aplikace poskytující jim mobilní analytiku a schopnost vytvářet pasivní příjem přes Twitter, a to pomocí mobilního telefonu s aplikací MoPub, která rozšiřuje příjmy pomocí mobilní reklamy.

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) ve své tiskové zprávě pro veřejná média uvedla, že druhé čtvrtletí letošního roku bylo opravdu vydařené, jelikož společnost Twitter Inc. zvýšila svou publicitu a angažmá a utržila v dalším čtvrtletí silný nárůst tržeb. Společnost také nadále pracuje v oblasti usnadnění sledování témat, zájmů a událostí na Twitteru. Společnost také nedávno zavedla novou úroveň ochrany soukromých údajů svých uživatelů, které ovlivňují kvalitu poskytnutých služeb klientům, včetně kvality a bezpečnosti informací.

Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) za fiskální rok 2017 utržila celkový obrat v hodnotě 2,443 miliard USD. Po odečtení všech nákladů společnost utržila čistý zisk v hodnotě 328,859 milionu USD. Společnost disponuje celkovými aktivy v hodnotě 7,412 miliard USD s vlastním kapitálem 5,047 miliard USD. Společnost zaměstnává 3.372 kmenových pracovníků. Společnost Twitter Inc. (NYSE-TWTR) je aktuálně velice atraktivní pro nákup akcií pro otevření dlouhé pozice se spekulací na růst ceny. Podle analytiků makléřských společností a finančních stratégů investičních bank, lze díky rozvoji v oblasti usnadnění sledování témat, zájmů a událostí na síti Twitter očekávat v krátkodobém investičním horizontu růst ceny akcie NYSE-TWTR a byla stanovena cílová cena akcie na hodnotu 33,82 USD za akcii.

Upozornění: Obsah zprávy představuje marketingovou komunikaci a nikoliv investiční poradenství nebo investiční výzkum ani nabídku na uzavření smlouvy týkající se finančního nástroje. Reprezentuje názor našich odborníků na základě obecných kritérií, a nezohledňuje jednotlivého klienta a jeho osobní situaci, investiční zkušenosti a aktuální finanční situaci. Tento materiál nebyl připraven podle právních požadavků, které jsou určeny k prosazování nezávislosti investičního výzkumu. Není předmětem žádného zákazu obchodování před šířením investičního výzkumu. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Goldenburg Group Limited nepřebírá žádnou odpovědnost za případné ztráty obchodníků v důsledku užívání obsahu svých zpráv. Společnost bude jednat čestně, spravedlivě a profesionálně v souladu s nejlepšími zájmy svých klientů.