TEST
Dluhopisy - FXGlobal
cover

Dluhopisy

Investoři, kteří chtějí mít ve svém portfoliu konzervativnější instrumenty, obchodují se státními dluhopisy. Dluhopisy jsou specifické v tom, že pokud výnos/úroková míra klesá, cena roste a naopak. S FX GLOBAL můžete obchodovat státní dluhopisy Německa a USA.

Naučte se obchodovat dluhopisy

Objevte finanční svět plný obchodních a investičních příležitostí. Naučte se používat obchodní signály, které jsou užitečným nástrojem pro Vaše obchodování a které Vám umožní dělat rychleji investičně rozhodnutí. Tyto signály upozorňují na důležité pohyby na trhu a to Vám umožňuje sledovat změny v tržních trendech. Otevřete si účet a vyzkoušejte, jaké je to obchodovat dluhopisy.

Instrument Typický Spread
(v pipech)
Páka
(až do)
Obchodní hodiny
(CET)
SCHATZ2Y 0.07 1:500 8:05  – 22:00
BUND10Y 0.10 1:500 8:05  – 22:00
TNOTE 0.08 1:500 11:35  – 22:00

Obchodování je rizikové a vaše celá investice může být vystavena riziku.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.14% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.14% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.