TEST
Podmínky obchodování - FXGlobal
cover

Podmínky obchodování

Typy pokynů: FX GLOBAL poskytuje Klientům tyto typy pokynů: Buy, Sell, Buy Limit, Sell Limit, Buy Stop, Sell Stop, Take Profit, Stop Loss, Trailing Stop.

Demo účet je limitován na 30 dní, po ukončení máte možnost přejít na LIVE účet.

Typy účtů: FX GLOBAL poskytuje svým klientům následující:

• Plovoucí (typicaké) spready; na trhu se vyskytující podmínky mohou způsobit rozšíření nebo zúžení spreadů mimo hranice typických spreadů
• Široká nabídka instrumentů (Akcie, forex, drahé kovy a CFD)
• Obchodování se standardními loty
• Spready již od 3 pipů pro Euro Dolar
• Minimální vstupní vklad $ 250
• Páka 1:100 pro profesionální klienty

Poznámka:
Upozorňujeme, že předvolený pákový efekt nabízený během procesu otevření účtu je nastaven na max. 1:30. Klient může požádat o obchodování s vyšším pákovým efektem a na základě jeho znalostí a zkušeností tuto žádost posoudíme.

Swapy: Swapy se budou účtovat na konci každého obchodního dne. Trojnásobné swapy budou účtovány ve středu.

Správa portfolia: Poplatek za Správu portfolia za držení fyzických akcií bude účtován ve formě swapu na konci každého obchodního dne. Ve středu bude trojnásobný.

Margin Call: Klienti jsou upozorněni platformou při 100% úrovni marže, že se dostávají blízko k automatické likvidaci jejich pozic. Klienti dostanou automatickou notifikaci pouze v případě, pokud jsou přihlášeni v platformě. Proto jsou klienti upozorněni, aby se pravidelně přihlašovali do platformy a sledovali hodnotu svého majetku a relevantní notifikace. Klienti jsou také upozorněni, že při poklesu jejich marže pod 50%, platforma automaticky uzavře jejich pozice.

Zúčtování dividend: Akcie a peněžní indexy (CFD) odrážejí firemní události. Proto máte nárok na výplatu dividend, jestliže máte otevřenou dlouhou pozici na dotyčných akcích a pokud otevřete krátkou pozici, bude hodnota rovnající se dividendám odepsána. Pokud se zúčtování dividend týká akcií a Cash Indexů, které obchodujete jejichž pozice byly otevřeny nejpozději na konci dne předcházejícího prvnímu dni bez nároku na dividendu (tzv. Ex-dividend day), společnost bude aplikovat zúčtování dividend. V případě CFD obchodů týkajících se jednotlivých akcí, bude zúčtování dividend použito následujícím způsobem:

• Klientům, kteří drží dlouhé pozice jednotlivých akcií (CFD) a Cash Indexů budou připsány dividendy na základě ex-dividend zúčtování.
• Klientům, kteří drží krátké pozice jednotlivých akcií (CFD) a Cash Indexů budou odečteny dividendy na základě ex-dividend zúčtování.

Akcie mají nárok na výplatu dividend. Vypořádání dividend se týká akcií, které vlastníte a které byly otevřeny nejpozději v den před ex-dividendovým dnem, společnost pak uplatní vypořádání dividend.

• Klientům s dlouhými pozicemi jednotlivých akcií budou připsáni dividendy na základě ex-dividendového vypořádání v den splatnosti.

Prosím, berte na vědomí, že dividendy mohou být předmětem daně. Společnost může ukončit nebo měnit zúčtování dividend zejména na základě změn v zákoně, změny regulačního systému, sazby daně nebo požadavků srážkové daně příslušnému správci daně.

Udržovací poplatek: Jedná se o poplatek do výšky 60 eur, který bude účtován v případě, že bude obchodní účet neaktivní nebo spíci po dobu 6 měsíců, tak jak je uvedeno v Obchodních podmínkách. Udržovací poplatek bude účtován na měsíční bázi na úrovni menšího v porovnání zůstatku na účtu anebo 60 eur (nebo ekvivalent ve zvolené měně).

FTT: Všechny transakce na italských CFD a ITA40 podléhají dani z finančních transakcí (FTT). Daň se účtuje jako fixní poplatek související s nominální hodnotou transakce, jak je uvedeno níže:
* Do výšky 2 500 EUR: 0.25 EUR
* 2 500 – 5 000 EUR: 0.5 EUR
* 5 000 – 10 000 EUR: 1 EUR
* 10 000 – 50 000 EUR: 5 EUR
* 50 000 – 100 000 EUR: 10 EUR
* 100 000 – 500 000 EUR: 50 EUR
* 500 000 – 1 000 000: 100 EUR
* Více než 1 000 000 EUR: 200 EUR

Ochrana proti zápornému zůstatku: Naši klienti nemohou ztratit více než prostředky, které mají na svém účtu.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.