TEST
Výběr prostředků - FXGlobal
cover

Výběr prostředků

 

Typ transakce Výběr
bankwire VYBRAT

Výběr prostředků lze uskutečnit bankovním převodem.

O výběr prostředků si můžete zažádat prostřednictvím aplikace MyFXGLOBAL.

Upozornění:
FX GLOBAL nezpoplatňuje vklady ani výběry. Veškeré poplatky za platby a převody třetí strany budou snášeny klientem a společnost stáhne z klientského účtu odpovídající částku.

FINANČNÍ INSTITUCE, U KTERÝCH JSOU ULOŽENY PROSTŘEDKY KLIENTŮ

Název Regulátor Země registrace
Hypovereinsbank AG Deutsche Bundesbank Německo
Bank of Cyprus Central Bank of Cyprus Kypr
UniCredit Bank CZ and SK, a.s. – Slovakia Národná banka Slovenska Slovensko
UniCredit Banka Slovenija D.D. Banka Slovenije Slovinsko
Trustpay a.s. Národná banka Slovenska Slovensko
National Bank of Greece Bank of Greece Řecko
Dotpay S.A. Narodowy Bank Polski Polsko
VÚB, a.s., pobočka Praha Česká národní banka Česká republika

Obchodování je rizikové a celá vaše investice může být vystavena riziku

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Obchodování s pákovými produkty, jako jsou CFD a FX, zahrnuje podstatné riziko ztráty a nemusí být vhodné pro všechny investory. Obchodování s takovými produkty je riskantní a může způsobit ztrátu celého investovaného kapitálu. Pročtěte si prosím Upozornění na rizika
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 82.70% účtů retailových investorů došlo, při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele, ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.